Elektroniczna Skrzynka Podawcza

0 NABÓR NA WOLNE STANOWISKA URZĘDNICZE
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja dla osób niesłyszących
0

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: ds. budownictwa w Referacie Infrastruktury i Spraw Właścicelskich

Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki informuje, ze w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne urzędnicze stanowisko ds. budownictwa w Referacie Infrastruktury i Spraw Właścicielskich w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki ul. Prezydenta I. Mościckiego 4, 97-200 Tomaszów Mazowiecki nie została wybrana żadna osoba, ponieważ oferty nie spełniały wymagań formalnych.

Złożone oferty nie spełniały wymagań formalnych.

» Pliki powiązane:

Informacja o wynikach naboru

  Marta Lipowska [Inspektor ds. kadrowych] dnia 13 czerwiec 2014

  Rafał Darczyński dnia 13 czerwiec 2014 godz. 14:37

Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki - ds. budownictwa w Referacie Infrastruktury i Spraw Właścicelskich

  Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki

  ds. budownictwa w Referacie Infrastruktury i Spraw Właścicelskich

Wymiar czasu:
  pełny etat

  Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Urzędu Gminy lub pocztą na adres Urząd Gminy Tomaszów Maz., 97-200 Tomaszów Maz. ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4 w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze – ds. budownictwa w Referacie Infrastruktury i Spraw Właścicielskich”

Wymagania:

Wymagania niezbędne:

a)obywatelstwo polskie,

b)wykształcenie techniczne budowlano-konstrukcyjne lub drogowe,

c)brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

d)pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie w pełni z praw publicznych,

e)stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku,

f)nieposzlakowana opinia,

g)2 - letni staż pracy w budownictwie,

Wymagania dodatkowe:

a)umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, systematyczność,

b)znajomość przepisów prawa budowlanego, Kodeks postępowania administracyjnego,

c)uprawnienia budowlane w zakresie konstrukcyjno-budowlanym lub drogowym,

d)znajomość kosztorysowania w zakresie podstawowym,

Zakres obowiązków:

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

a)planowanie i przygotowanie remontów budynków i obiektów będących własnością
lub w posiadaniu gminy,

b)prowadzenie książek obiektów budowlanych będących własnością lub w posiadaniu gminy,

c)planowanie i przygotowanie inwestycji związanych z infrastrukturą drogową,

d)realizacja inwestycji drogowych, a w szczególności:

-nadzór nad inwestycją,

-współpraca z inspektorem nadzoru,

-czuwanie nad terminowym odbiorem,

-przekazanie inwestycji do odbioru,

e)załatwianie spraw wynikających z prawa wodnego

Wymagane dokumenty:

a)życiorys ( CV ),

b)list motywacyjny,

c)dokumenty poświadczające wykształcenie,

d)kopie świadectw pracy lub innych dokumentów potwierdzających wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu, w przypadku pozostawania w stosunku pracy,

e)kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,

f)oświadczenie o braku prawomocnego skazania za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

g)oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych,

h)inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach,

i)oświadczenie o treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm. )

Dodatkowe informacje:

Informacja o warunkach pracy na stanowisku:

a)miejsce świadczenia pracy: Urząd Gminy Tomaszów Maz. – Referat Infrastruktury i Spraw Właścicielskich

b)czas pracy: od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00,

c)wymiar czasu pracy: pełny etat,

d)praca biurowa, stanowisko pracy wyposażone w komputer oraz inne urządzenia biurowe,

Informacja o wskaźniku zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie Gminy w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych w miesiącu poprzedzającym datę ogłoszenia naboru na wolne stanowisko urzędnicze:

- w kwietniu 2014 roku wskaźnik ten wynosił powyżej 6%

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Urzędu Gminy lub pocztą na adres Urząd Gminy Tomaszów Maz., 97-200 Tomaszów Maz. ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4 w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze – ds. budownictwa w Referacie Infrastruktury i Spraw Właścicielskich” w terminie do dnia 10.06.2014r. do godz. 15.00

Aplikacje, które wpłyną do urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej: www.bip.gminatomaszowmaz.pl oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie Gminy w Tomaszowie Maz. przy ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4.

» Pliki powiązane:

Kwestionariusz osobowy (pobierz)
Ogłoszenie o naborze (pobierz)

  Lipowska Marta [Inspektor ds. kadrowych] dnia 27 maj 2014

  Rafał Darczyński dnia 27 maj 2014 godz. 15:19
Liczba odsłon:
  818 od 27 maj 2014 godz. 15:19  (średnio 0.22 odsłon/dobę)

Gmina Tomaszów Mazowiecki
ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4
97-200 Tomaszów Mazowiecki
NIP: 773-22-82-071
tel. 44 724 55 73
44 724 64 09
44 724 67 55
44 725 25 79
fax. 44 723 50 33