Elektroniczna Skrzynka Podawcza

0 NABÓR NA WOLNE STANOWISKA URZĘDNICZE
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja dla osób niesłyszących
0

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: ds. księgowości w Referacie Finansowym

Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki informuje, że  w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki ul. Prezydenta  I. Mościckiego 4, 97-200 Tomaszów Mazowiecki ds. księgowościw Referacie Finansowym wybrana została Pani Danuta Goszcz zamieszkała w Ciebłowicach Małych

Pani Danuta Goszcz spełniła wymogi formalne i wykazała się wiedzą na w/w stanowisku.

» Pliki powiązane:

Informacja o wynikach naboru

  dnia 27 2018 godz. 14:31

Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki - ds. księgowości w Referacie Finansowym

  Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki

Oferowane stanowisko:
  ds. księgowości w Referacie Finansowym

Wymiar czasu:
  pełny wymiar czasu pracy

  Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Urzędu Gminy lub pocztą na adres Urząd Gminy Tomaszów Mazowiecki, 97-200 Tomaszów Maz. ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4 w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze – ds. księgowości w Referacie Finansowym”

Wymagania:

Wymagania niezbędne:
a)    obywatelstwo polskie,
b)    brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
c)    pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie w pełni z praw publicznych,
d)    stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku,
e)    nieposzlakowana opinia,
f)    wykształcenie minimum średnie,
g)    znajomość przepisów prawa, w szczególności w zakresie: ustawy o rachunkowości, ustawy o finansach publicznych, klasyfikacja budżetowa,
h)    staż pracy co najmniej 4 lata, w tym co najmniej 2 - letnie doświadczenie zawodowe w dziale księgowości

Wymagania dodatkowe:
a)  mile widziane doświadczenie w sektorze publicznym
b)  umiejętność obsługi komputera ( pakiet biurowy Microsoft Office )
c)  łatwość komunikowania się i przekazywania informacji,
d)  obowiązkowość i odpowiedzialność za wykonywaną pracę

Zakres obowiązków:

a) sprawdzanie faktur pod względem formalno rachunkowym.
b) dekretowanie dowodów księgowych.
c) księgowanie dowodów księgowych w urządzeniach księgowych
d) analiza budżetu
e) rozliczanie inwentaryzacji
f) ewidencja zaangażowania wydatków
g) prowadzenie centralnego rejestru umów cywilnoprawnych.
h) przygotowywanie materiałów do projektu budżetu.
i) prowadzenie planów budżetu w programie Besti@.
j) sporządzanie sprawozdań

Wymagane dokumenty:

a)    życiorys ( CV ),
b)    list motywacyjny,
c)    kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,  kwalifikacje zawodowe i uprawnienia,
d)    kopie świadectw pracy lub innych dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe,
e)    kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
f)    oświadczenie o braku prawomocnego skazania za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
g)    oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych,
h)    inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach,
i)    oświadczenie o treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celu niezbędnych do realizacji naboru na stanowisko ds. księgowości w Referacie Finansowym”

Dodatkowe informacje:

Informacja o warunkach pracy na stanowisku:
a)    miejsce świadczenia pracy: Urząd Gminy Tomaszów Mazowiecki
b)    czas pracy: od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00,
c)    wymiar czasu pracy: pełny wymiar czasu pracy,
d)    praca biurowa, stanowisko pracy wyposażone w komputer oraz inne urządzenia biurowe,

Informacja o wskaźniku zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie Gminy w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych w miesiącu poprzedzającym datę ogłoszenia naboru na wolne stanowisko urzędnicze:
-   w czerwcu 2018 roku wskaźnik ten wynosi - więcej niż 6%

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Urzędu Gminy lub pocztą  na adres Urząd Gminy  Tomaszów Mazowiecki, 97-200 Tomaszów Maz. ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4  w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze – ds. księgowości w Referacie Finansowym”  w terminie do dnia 13.07.2018r. do godz. 15.00.

Aplikacje, które wpłyną do urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. Prowadzący nabór zastrzega sobie prawo zamknięcia procedury naboru bez wyłonienia kandydata.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej:  www.bip.gminatomaszowmaz.pl oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki przy ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4.

» Pliki powiązane:

Ogłoszenie o naborze
Dodany: 03.07.2018 godz. 8:58
Kwestionariusz osobowy

  Lipowska Marta [Inspektor ds. kadrowych] dnia 3 2018

  dnia 3 2018 godz. 08:55

Gmina Tomaszów Mazowiecki
ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4
97-200 Tomaszów Mazowiecki
NIP: 773-22-82-071
tel. 44 724 55 73
44 724 64 09
44 724 67 55
44 725 25 79
fax. 44 723 50 33