Elektroniczna Skrzynka Podawcza

0 NABÓR NA WOLNE STANOWISKA URZĘDNICZE
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja dla osób niesłyszących
0

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Główny specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych w Referacie Inwestycji, Zamówień Publicznych i Funduszy Strukturalnych

Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki  informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne urzędnicze stanowisko w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki, ul. Prezydenta I. Mościckiego 4, 97-200 Tomaszów Mazowiecki do zatrudnienia na stanowisku: Główny specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych w Referacie Inwestycji, Zamówień Publicznych i Funduszy Strukturalnych wybrana została Pani  Wioletta Bołoz  zamieszkała  w Tomaszowie Mazowieckim.

Pani Wioletta Bołoz spełniła wymagania formalne i uzyskała pozytywną ocenę Komisji  Rekrutacyjnej. W ocenie komisji, spośród zgłoszonych kandydatów, kandydatura Pani Wioletty Bołoz spełnia w największym stopniu oczekiwania jakie wymaga się na stanowisku pracy związanym z pozyskiwaniem i rozliczaniem funduszy unijnych, zarówno pod względem wiedzy jak i  doświadczenia.

» Pliki powiązane:

Informacja o wynikach naboru

  Przemysław Sepkowski [Kierownik Referatu Organizacyjno - Prawnego] dnia 30 2018

  dnia 30 2018 godz. 13:35

Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki - Główny specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych w Referacie Inwestycji, Zamówień Publicznych i Funduszy Strukturalnych

  Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki

  Główny specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych w Referacie Inwestycji, Zamówień Publicznych i Funduszy Strukturalnych

Wymiar czasu:
  pełny wymiar czasu pracy

  Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Urzędu Gminy lub pocztą na adres Urząd Gminy Tomaszów Mazowiecki, 97-200 Tomaszów Maz. ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4 w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze – Główny specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych

Wymagania:

Wymagania niezbędne:
a)    obywatelstwo polskie,
b)    brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia   publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
c)    pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie w pełni z praw publicznych,
d)    stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku,
e)    nieposzlakowana opinia,
f)    wykształcenie wyższe,
g)    znajomość przepisów prawa, w szczególności w zakresie: prawo Unii europejskiej, prawo budowlane, prawo zamówień publicznych, finanse publiczne, kodeks postepowania administracyjnego, instrukcja kancelaryjna
h)    znajomość zasad funkcjonowania Unii Europejskiej i problematyki funduszy strukturalnych, w tym zasad kwalifikowania wydatków na działania współfinansowane z funduszy unijnych, krajowych dokumentów programowych
i)    znajomość zagadnień z zakresu tworzenia projektów - przygotowania wniosku
o dofinansowanie projektu, wdrażania projektu, zarządzania projektem, rozliczania i sprawozdawczości projektu
j)    prawo jazdy kat. B
k)    staż pracy co najmniej 5 lat, w tym co najmniej 4 - letnie doświadczenie zawodowe w zakresie pozyskiwania środków unijnych, realizacji i rozliczaniu projektów współfinansowanych z funduszy europejskich

Wymagania dodatkowe:
a)  umiejętność interpretacji przepisów prawa wspólnotowego i polskiego, ze szczególnym uwzględnieniem ustawy o zamówieniach publicznych i ustawy o finansach publicznych,
b)  ukończone formy doskonalenia zawodowego z zakresu: Unii Europejskiej i pozyskiwania środków unijnych,
c)  umiejętność obsługi komputera ( pakiet biurowy Microsoft Office )
d)  łatwość komunikowania się i przekazywania informacji,
e)  obowiązkowość i odpowiedzialność za wykonywaną pracę

Zakres obowiązków:

a)  wyszukiwanie możliwości pozyskiwania środków z funduszy Unii Europejskiej na realizację zadań Gminy,
b)  przygotowywanie propozycji dotyczących zadań Gminy kwalifikujących się do wsparcia w ramach funduszy Unii Europejskiej,
c)  opracowywanie w formie elektronicznej i pisemnej wniosków do właściwych organów o przyznanie funduszy i innych środków pomocowych z funduszy Unii Europejskiej i ze środków krajowych
d)  monitorowanie, raportowanie i rozliczanie rzeczowe i finansowe projektów dofinansowywanych z funduszy Unii Europejskiej i ze środków krajowych, a w tym w szczególności  z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko – w zakresie gospodarki wodno-kanalizacyjnej
e)  udział w pracach Referatu związanych z realizacją inwestycji infrastrukturalnych,
f)  współpraca z pozostałymi referatami w Urzędzie Gminy, a szczególności z Referatem Finansowym

Wymagane dokumenty:

a)    życiorys ( CV ),
b)    list motywacyjny,
c)    kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,  kwalifikacje zawodowe i uprawnienia,
d)    kopie świadectw pracy lub innych dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe,
e)    kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
f)    oświadczenie o braku prawomocnego skazania za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
g)    oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych,
h)    inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach,
i)    oświadczenie o treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji,  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm. )

Dodatkowe informacje:

Informacja o warunkach pracy na stanowisku:
a)    miejsce świadczenia pracy: Urząd Gminy Tomaszów Mazowiecki
b)    czas pracy: od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00,
c)    wymiar czasu pracy: pełny wymiar czasu pracy,
d)    praca biurowa, stanowisko pracy wyposażone w komputer oraz inne urządzenia biurowe,

Informacja o wskaźniku zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie Gminy w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych w miesiącu poprzedzającym datę ogłoszenia naboru na wolne stanowisko urzędnicze:
-   w grudniu 2017 roku wskaźnik ten wynosi - więcej niż 6%

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Urzędu Gminy lub pocztą  na adres Urząd Gminy  Tomaszów Mazowiecki, 97-200 Tomaszów Maz. ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4  w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze – Główny specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych ”  w terminie do dnia 23.01.2018r. do godz. 15.00.

Aplikacje, które wpłyną do urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.
Prowadzący nabór zastrzega sobie prawo zamknięcia procedury naboru bez wyłonienia kandydata.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej:  www.bip.gminatomaszowmaz.pl oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki przy ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4.

» Pliki powiązane:

Ogłoszenie o naborze
Kwestionariusz osobowy

  Lipowska Marta [Inspektor ds. kadrowych] dnia 12 2018

  dnia 12 2018 godz. 13:10

Gmina Tomaszów Mazowiecki
ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4
97-200 Tomaszów Mazowiecki
NIP: 773-22-82-071
tel. 44 724 55 73
44 724 64 09
44 724 67 55
44 725 25 79
fax. 44 723 50 33