Elektroniczna Skrzynka Podawcza

0 NABÓR NA WOLNE STANOWISKA URZĘDNICZE
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja dla osób niesłyszących
0

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Kierownik Referatu Gospodarki Przestrzennej

Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki ul. Prezydenta I. Moscickiego 4, 97-200 Tomaszów Mazowiecki Kierownik Referatu Gospodarki Przestrzennej wybrana została Pani Karolina Pittner - Wąchała zamieszkała w Piotrkowie Trybunalskim

Pani Karolina Pittner - Wąchała spełniła wymogi formalne i wykazała się dużym poziomem wiedzy merytorycznej na w/w stanowisku.

» Pliki powiązane:

Informacja o wynikach naboru

  Marta Lipowska [Inspektor ds. kadrowych] dnia 14 2017

  dnia 14 2017 godz. 14:19

Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki - Kierownik Referatu Gospodarki Przestrzennej

  Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki

Oferowane stanowisko:
  Kierownik Referatu Gospodarki Przestrzennej

Wymiar czasu:
  pełny wymiar czasu pracy

  Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Urzędu Gminy lub pocztą na adres Urząd Gminy Tomaszów Mazowiecki, 97-200 Tomaszów Maz. ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4 w zaklejonej kopercie z dopiskiem "Nabór na wolne stanowisko urzędnicze - Kierownik Referatu Gospodarki Przestrzennej

Wymagania:

Wymagania niezbędne:
a)    obywatelstwo polskie,
b)    brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia   publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
c)    pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie w pełni z praw publicznych,
d)    stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku,
e)    nieposzlakowana opinia,
f)    spełnia co najmniej jeden z warunków o którym mowa w art. 5 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym tj.:
 -  nabyły uprawnienia do projektowania w planowaniu przestrzennym na podstawie ustawy z dnia 12 lipca 1984 r. o planowaniu przestrzennym (Dz. U. z 1989 r. poz. 99, 178 i 192, z 1990 r. poz. 198 i 505 oraz z 1993 r. poz. 212);
-  nabyły uprawnienia urbanistyczne na podstawie art. 51 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. o zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 1999 r. poz. 139, z późn. zm.);
-  posiadają kwalifikacje do wykonywania zawodu urbanisty na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uzyskane na podstawie ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o samorządach zawodowych architektów, inżynierów budownictwa oraz urbanistów (Dz. U. z 2014 r. poz. 1946 oraz z 2016 r. poz. 65);
-  posiadają dyplom ukończenia studiów wyższych w zakresie architektury, urbanistyki lub gospodarki przestrzennej;
-  posiadają dyplom ukończenia studiów wyższych w zakresie innym niż określony w pkt 4 oraz ukończyły studia podyplomowe w zakresie planowania przestrzennego, urbanistyki lub gospodarki przestrzennej;
 - są obywatelami państw członkowskich Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) – strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym, którzy nabyli kwalifikacje zawodowe do projektowania zagospodarowania przestrzeni i zagospodarowania przestrzennego w skali lokalnej i regionalnej odpowiadające wymaganiom określonym w pkt 4 lub 5.
g)    doświadczenie zawodowe minimum 3 lata związane z gospodarką przestrzenną,

Wymagania dodatkowe:
a)  predyspozycje do tworzenia dobrych kontaktów interpersonalnych,
b)  komunikatywność i otwartość,
c)  kreatywność, odpowiedzialność,
d)  dyspozycyjność oraz umiejętność podejmowania decyzji i kierowania zespołem,
e)  samodzielność w rozwiązywaniu problemów oraz umiejętność analitycznego myślenia,
f)  posiada wiedzę w zakresie planowania gospodarki przestrzennej,

Zakres obowiązków:

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
a)    nadzór nad sporządzaniem studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy,
b)    nadzór nad sporządzaniem miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego,
c)    prowadzenie rejestrów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego,
d)    wydawanie decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania przestrzennego,
e)    nadzór nad procedurą wydawania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia,
f)    ustalenie opłat adiacenckich i renty planistycznej,
g)    stwierdzenie w drodze decyzji wygaśnięcia decyzji o warunkach zabudowy,
h)    opiniowanie wstępnych projektów podziału nieruchomości,
i)    przenoszenie decyzji o warunkach zabudowy na rzecz innej osoby,
j)    ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego,
k)    prowadzenie procedury związanej z wyłączeniem gruntów rolnych i leśnych spod produkcji rolnej i leśnej, zgodnie z ustawą o ochronie gruntów,
l)    przygotowywanie materiałów do dokumentów planistycznych Gminy.

Wymagane dokumenty:

a)    życiorys ( CV ),
b)    list motywacyjny,
c)    kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,  kwalifikacje zawodowe i uprawnienia,
d)    kopie świadectw pracy lub innych dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe,
e)    kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
f)    oświadczenie o braku prawomocnego skazania za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
g)    oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych,
h)    inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach,
i)    oświadczenie o treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji,  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm. )

Dodatkowe informacje:

Informacja o warunkach pracy na stanowisku:
a)    miejsce świadczenia pracy: Urząd Gminy Tomaszów Mazowiecki
b)    czas pracy: od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00,
c)    wymiar czasu pracy: pełny wymiar czasu pracy,
d)    praca biurowa, stanowisko pracy wyposażone w komputer oraz inne urządzenia biurowe,

Informacja o wskaźniku zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie Gminy w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych w miesiącu poprzedzającym datę ogłoszenia naboru na wolne stanowisko urzędnicze:
-   w kwietniu 2017 roku wskaźnik ten wynosi - więcej niż 6%

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Urzędu Gminy lub pocztą  na adres Urząd Gminy  Tomaszów Mazowiecki, 97-200 Tomaszów Maz. ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4  w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze  -  Kierownik Referatu Gospodarki Przestrzennej”  w terminie do dnia 23.05.2017r. do godz. 15.00.

Aplikacje, które wpłyną do urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. Prowadzący nabór zastrzega sobie prawo zamknięcia procedury naboru bez wyłonienia kandydata.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej:  www.bip.gminatomaszowmaz.pl oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki przy ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4.

» Pliki powiązane:

Ogłoszenie o naborze
Dodany: 12.05.2017 godz. 9:02
Kwestionariusz osobowy

  Sepkowski Przemysław [Kierownik Referatu Organizacyjno - Prawnego] dnia 12 2017

  dnia 12 2017 godz. 09:00

Gmina Tomaszów Mazowiecki
ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4
97-200 Tomaszów Mazowiecki
NIP: 773-22-82-071
tel. 44 724 55 73
44 724 64 09
44 724 67 55
44 725 25 79
fax. 44 723 50 33