Elektroniczna Skrzynka Podawcza

0 NABÓR NA WOLNE STANOWISKA URZĘDNICZE
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja dla osób niesłyszących
0

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: ds. ksiegowości w Referacie Finansowym

Wójt Gminy Tomaszów Maz. informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne urzędnicze stanowisko w Urzędzie Gminy Tomaszów Maz. ul. Prezydenta I. Mościckiego 4, 97-200 Tomaszów Maz. do zatrudnienia na stanowisku ds. księgowości w Referacie Finansowym wybrana została Pani Młynarczyk-Mundzia Beata zamieszkała Wąwał

  Pani Młynarczyk-Mundzia Beata spełnia wymogi formalne. Wykazała się dużym poziomem wiedzy merytorycznej oraz posiada doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku.

Dodatkowe informacje

» Pliki powiązane:

Informacja o wynikach naboru (pobierz)

  Marta Lipowska [Inspektor ds. kadrowych] dnia 8 lipiec 2013

  Rafał Darczyński dnia 8 lipiec 2013 godz. 15:00

Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki - ds. księgowości w Referacie Finansowym

  Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki

Oferowane stanowisko:
  ds. ksiegowości w Referacie Finansowym

Wymiar czasu:
  pełny etat

  Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Urzędu Gminy lub pocztą na adres Urząd Gminy Tomaszów Maz., 97-200 Tomaszów Maz. ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4 w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze – ds. księgowości w Referacie Finansowym”

Wymagania:

Wymagania niezbędne:
a) obywatelstwo polskie,
b) wykształcenie minimum średnie,
c) brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia   publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
d) pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie w pełni z praw publicznych,
e) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku,
f) nieposzlakowana opinia,
g) 2 - letni staż pracy  w księgowości

Wymagania dodatkowe:
a) umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, systematyczność,
b) znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, o finansach publicznych, Ordynacja podatkowa, Kodeks postępowania administracyjnego,
c) znajomość programów finansowo-księgowych

Zakres obowiązków:
  Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
a) księgowanie dowodów księgowych w urządzeniach księgowych,
b) analiza budżetu,
c) rozliczanie inwentaryzacji,
d) ewidencja zaangażowania wydatków, zobowiązań i należności,
e) prowadzenie centralnego rejestru umów cywilnoprawnych,
f) przygotowywanie materiałów do projektu budżetu,
g) sprawdzanie faktur pod względem formalno-rachunkowym
h) dekretowanie, dokonywanie zapłaty ( przelew, kasa )
i) sporządzanie sprawozdań,
j) sporządzanie bilansu jednostki,
k) sporządzanie rachunku zysków i strat jednostki budżetowej,
l) sporządzanie zestawień zmian w funduszu jednostki budżetowej

Wymagane dokumenty:
  a) życiorys ( CV ),
b) list motywacyjny,
c) dokumenty poświadczające wykształcenie,
d) kopie świadectw pracy lub innych dokumentów potwierdzających wymagany staż pracy w księgowości lub zaświadczenie o zatrudnieniu, w przypadku pozostawania w stosunku pracy,
e) kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
f) oświadczenie o braku prawomocnego skazania za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
g) oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych,
h) inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach,
i) oświadczenie o treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji,  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm. )

Dodatkowe informacje:

Informacja o warunkach pracy na stanowisku:
a) miejsce świadczenia pracy: Urząd Gminy Tomaszów Maz. – Referat Finansowy,
b) czas pracy: od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00,
c) wymiar czasu pracy: pełny etat,
d) praca biurowa, stanowisko pracy wyposażone w komputer oraz inne urządzenia biurowe,

Informacja o wskaźniku zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie Gminy w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych w miesiącu poprzedzającym datę ogłoszenia naboru na wolne stanowisko urzędnicze:
-   w maju 2013 roku wskaźnik ten wynosił powyżej 6%

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Urzędu Gminy lub pocztą  na adres Urząd Gminy  Tomaszów Maz., 97-200 Tomaszów Maz. ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4  w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze – ds. księgowości w Referacie Finansowym” w terminie do dnia 24.06.2013r. do godz. 15.00

Aplikacje, które wpłyną do urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.
Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej: ug.tomaszow.maz.bip.cc oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie Gminy w Tomaszowie Maz. przy ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4.

» Pliki powiązane:

Ogłoszenie o naborze (pobierz)
Kwestionariusz osobowy (pobierz)

  Lipowska Marta [Inspektor ds. kadrowych] dnia 12 czerwiec 2013

  Rafał Darczyński dnia 12 czerwiec 2013 godz. 11:23
  1457 od 12 czerwiec 2013 godz. 11:23  (średnio 0.35 odsłon/dobę)

Gmina Tomaszów Mazowiecki
ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4
97-200 Tomaszów Mazowiecki
NIP: 773-22-82-071
tel. 44 724 55 73
44 724 64 09
44 724 67 55
44 725 25 79
fax. 44 723 50 33