Elektroniczna Skrzynka Podawcza

0 NABÓR NA WOLNE STANOWISKA URZĘDNICZE
 WYDARZENIA
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja dla osób niesłyszących
0

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Dyrektor Zespołu Ekonomiczno - Administracyjnego Szkół w Gminie Tomaszów Mazowiecki

Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki informuje, że  w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki ul. Prezydenta  I. Mościckiego 4, 97-200 Tomaszów Maz. - Dyrektor Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkółw Gminie Tomaszów Mazowiecki wybrany został Pan Sławomir Piotrowski zamieszkały w Tomaszowie Mazowieckim

Uzasadnienie dokonanego wyboru

Pan Sławomir Piotrowski spełnił wymogi formalne i wykazał się wiedzą na w/w stanowisku.

» Pliki powiązane:

Informacja o wynikach naboru
Dodany: 26.10.2018 godz. 12:35

Informacja opublikowana przez:
  Rafał Darczyński dnia 26 październik 2018 godz. 12:34

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat oferty pracy.

Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki - Dyrektor Zespołu Ekonomiczno - Administracyjnego Szkół w Gminie Tomaszów Mazowiecki

Osoba/instytucja zgłaszająca ofertę:
  Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki

Oferowane stanowisko:
  Dyrektor Zespołu Ekonomiczno - Administracyjnego Szkół w Gminie Tomaszów Mazowiecki

Wymiar czasu:
  pełny wymiar czasu pracy

Miejsce składania ofert:
  Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Urzędu Gminy lub pocztą na adres Urząd Gminy Tomaszów Mazowiecki, 97-200 Tomaszów Maz. ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4 w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze – Dyrektor Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkól w Gminie Tomaszów Mazowiecki

Wymagania:

Wymagania niezbędne:

  1. obywatelstwo polskie,
  2. brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia   publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  3. pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie w pełni z praw publicznych,
  4. stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku,
  5. nieposzlakowana opinia,
  6. wykształcenie wyższe ( prawnicze, administracyjne lub ekonomiczne),
  7. 5 letni staż pracy na kierowniczych stanowiskach urzędniczych w jednostkach samorządu terytorialnego lub innych urzędach państwowych

Wymagania dodatkowe:

a)  znajomość prawa pracy, ustawy o systemie oświaty, ustawy – Karta Nauczyciela, ustawy
o samorządzie gminnym, ustawy o finansach publicznych, kodeks postępowania administracyjnego,

b)  umiejętność obsługi komputera (pakiet biurowy Microsoft Office)

c)  umiejętność analitycznego myślenia

Zakres obowiązków:

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

a)  kierowanie pracami Zespołu,

b)  organizowanie obsługi administracyjnej, finansowej i organizacyjnej szkół,

c) współpraca z dyrektorami jednostek oświatowych w zakresie funkcjonowania szkół, przedszkoli i realizowania zadań określonych przez organ prowadzący,

d)  przygotowywanie projektów planów finansowych dotyczących zespołu, okresowych ocen
i sprawozdawczości,

e)  współpraca z Radą Gminy,

f)  realizacja zadań wynikających z Zarządzeń Wójta Gminy i Uchwał Rady Gminy,

g)  realizacja zadań o charakterze szczególnym związanych z całokształtem funkcjonowania oświaty w gminie

Wymagane dokumenty:

  1. życiorys ( CV ),
  2. list motywacyjny,
  3. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,  kwalifikacje zawodowe i uprawnienia,
  4. kopie świadectw pracy lub innych dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe,
  5. kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  6. oświadczenie o braku prawomocnego skazania za umyślne przestępstwo ścigane  z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  7. oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych,
  8. inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach,
  9. oświadczenie o treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celu niezbędnych do realizacji naboru na stanowisko Dyrektor Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Gminie Tomaszów Mazowiecki”

Dodatkowe informacje:

Informacja o warunkach pracy na stanowisku:

  1. miejsce świadczenia pracy: Urząd Gminy Tomaszów Mazowiecki, budynek A, I piętro,
  2. czas pracy: od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00,
  3. wymiar czasu pracy: pełny wymiar czasu pracy,
  4. praca biurowa, stanowisko pracy wyposażone w komputer oraz inne urządzenia biurowe

Informacja o wskaźniku zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie Gminy w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych w miesiącu poprzedzającym datę ogłoszenia naboru na wolne stanowisko urzędnicze:
-   w wrześniu 2018 roku wskaźnik ten wynosi - więcej niż 6%

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Urzędu Gminy lub pocztą  na adres Urząd Gminy  Tomaszów Mazowiecki, 97-200 Tomaszów Maz. ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4  w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze –  Dyrektor Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkól w Gminie Tomaszów Mazowiecki”  w terminie do dnia 23.10.2018r. do godz. 15.00.

Aplikacje, które wpłyną do urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Prowadzący nabór zastrzega sobie prawo zamknięcia procedury naboru bez wyłonienia kandydata.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej:  www.bip.gminatomaszowmaz.pl oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki przy ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4.

Dodatkowe uwagi:

RODO – Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów do zatrudnienia w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki dostępna poniżej:

Informacja dla kandydatów do pracy

Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 i 14 Rozporządzenia PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informuję:

  1. Administratorem danych osobowych osób aplikujących jest Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4, zwany dalej „administratorem”. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania danych oraz uprawnień przysługującym osobom, których dane są przetwarzane można uzyskać u Inspektora Ochrony Danych kontakt e-mail: iod@gminatomaszowmaz.pl z dopiskiem „dane osobowe”.
  2. Dane osobowe są przetwarzane w związku z rekrutacją na wolne stanowisko urzędnicze
    lub wolne stanowisko urzędnicze-kierownicze zgodnie z ustawą kodeks pracy i ustawą
    o pracownikach samorządowych.
  3. osobom aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  4. Podanie przez kandydatów do pracy danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacyjnego na oferowane stanowisko.
  5. Dane udostępnione w procesie rekrutacyjnym nie będą podlegały udostępnienia podmiotom trzecim, za wyjątkiem instytucji upoważnionych na mocy obowiązujących przepisów prawa.
  6. Dane udostępnione w procesie rekrutacyjnym nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.
  7. dane osobowe nie będą przekazywane do tzw. państw trzecich.
  8. dane osobowe będą przechowywane przez okres wskazany w obowiązującym jednolitym rzeczowym wykazie akt organów gminy oraz urzędów obsługujących te organy (licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych).

Ogłoszenie o naborze
Dodany: 12.10.2018 godz. 13:56
Kwestionariusz osobowy

Informacja wytworzona przez / odpowiada za treść informacji:
  Lipowska Marta [Inspektor ds. kadrowych] dnia 12 październik 2018

  Rafał Darczyński dnia 12 październik 2018 godz. 13:53
Liczba odsłon:
  583 od 12 październik 2018 godz. 13:53  (średnio 0.26 odsłon/dobę)

Gmina Tomaszów Mazowiecki
ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4
97-200 Tomaszów Mazowiecki
NIP: 773-22-82-071
tel. 44 724 55 73
44 724 64 09
44 724 67 55
44 725 25 79
fax. 44 723 50 33