Elektroniczna Skrzynka Podawcza

0 NABÓR NA WOLNE STANOWISKA URZĘDNICZE
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja dla osób niesłyszących
0

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: referent ds. gospodarki przestrzennej w Referacie Infrastruktury i Spraw Właścicelskich

Wójt Gminy Tomaszów Maz. informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne urzędnicze stanowisko w Urzędzie Gminy Tomaszów Maz. ul. Prezydenta I. Mościckiego 4, 97-200 Tomaszów Maz. do zatrudnienia na stanowisku referent ds. gospodarki przestrzennej wybrana została Pani Wańczyk Katarzyna zamieszkała Zaborów II

  Pani Wańczyk Katarzyna spełniła wymogi formalne. Wykazała się dużym poziomem wiedzy merytorycznej oraz posiada doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku.

» Pliki powiązane:

Informacja o wynikach naboru

  Marta Lipowska [Inspektor ds. kadrowych] dnia 26 luty 2013

  Rafał Darczyński dnia 19 marzec 2013 godz. 13:08

Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki - referent ds. gospodarki przestrzennej w Referacie Infrastruktury i Spraw Właścicelskich

  Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki

  referent ds. gospodarki przestrzennej w Referacie Infrastruktury i Spraw Właścicelskich

Wymiar czasu:
  pełny etat

  Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Urzędu Gminy lub pocztą na adres Urząd Gminy Tomaszów Maz., 97-200 Tomaszów Maz. ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4 w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze – referent ds. gospodarki przestrzennej w Referacie Infrastruktury i Spraw Właścicielskich”

Wymagania:

Wymagania niezbędne:
a) obywatelstwo polskie,
b) wykształcenie wyższe,
c) brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia   publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
d) pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie w pełni z praw publicznych,
e) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku
f) nieposzlakowana opinia,
g) roczny staż pracy  w administracji na stanowisku związanym z gospodarką przestrzenną

Wymagania dodatkowe:
a) umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, systematyczność,
b) znajomość przepisów ustawy Kodeks postępowania administracyjnego, o planowaniu przestrzennym, o ochronie gruntów rolnych i leśnych, o udostępnieniu informacji o środowisku i jego ochronie, o udostępnieniu informacji publicznej,
c) znajomość programów WORD, EXCEL, EWMAPA, EWOPIS

Zakres obowiązków:
  Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
a) prowadzenie spraw administracyjnych związanych z wydawaniem decyzji administracyjnych o warunkach zabudowy, celu publicznego,
b) wydawanie zaświadczeń urbanistycznych w oparciu o miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego lub w przypadku jego braku w oparciu o przepisy odrębne,
c) sporządzanie, wydawanie wypisów oraz wyrysów z obowiązującego planu zagospodarowania,
d) wydawanie zaświadczeń ze studium uwarunkowania zagospodarowania przestrzennego

Wymagane dokumenty:
  a) życiorys ( CV ),
b) list motywacyjny,
c) dokumenty poświadczające wykształcenie,
d) kopie świadectw pracy lub innych dokumentów potwierdzających ogólny staż pracy oraz wymagany staż pracy w administracji publicznej lub zaświadczenie o zatrudnieniu, w przypadku pozostawania w stosunku pracy,
e) kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
f) oświadczenie o braku prawomocnego skazania za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne  przestępstwo skarbowe,
g) oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych,
h) inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach,
i) oświadczenie o treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji,  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych  ( Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm. )

Dodatkowe informacje:

Informacja o warunkach pracy na stanowisku:
a) miejsce świadczenia pracy: Urząd Gminy Tomaszów Maz. – Referat Infrastruktury i Spraw Właścicielskich,
b) czas pracy: od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00,
c) wymiar czasu pracy: pełny etat,
d) praca biurowa, stanowisko pracy wyposażone w komputer oraz inne urządzenia biurowe

Informacja o wskaźniku zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie Gminy w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych w miesiącu poprzedzającym datę ogłoszenia naboru na wolne stanowisko urzędnicze:
-   w styczniu 2013 roku wskaźnik ten wynosił powyżej 6%

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Urzędu Gminy lub pocztą  na adres Urząd Gminy  Tomaszów Maz., 97-200 Tomaszów Maz. ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4  w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze – referent ds. gospodarki przestrzennej w Referacie Infrastruktury i Spraw Właścicielskich” w terminie do dnia 08.03.2013r. do godz. 15.00

Aplikacje, które wpłyną do urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.
Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej: ug.tomaszow.maz.bip.cc oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie Gminy w Tomaszowie Maz. przy ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4.

» Pliki powiązane:

Ogłoszenie o naborze (pobierz)
Kwestionariusz osobowy (pobierz)

  Lipowska Marta [Inspektor ds. kadrowych] dnia 26 luty 2013

  Rafał Darczyński dnia 26 luty 2013 godz. 13:37
  1573 od 26 luty 2013 godz. 13:37  (średnio 0.37 odsłon/dobę)

Gmina Tomaszów Mazowiecki
ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4
97-200 Tomaszów Mazowiecki
NIP: 773-22-82-071
tel. 44 724 55 73
44 724 64 09
44 724 67 55
44 725 25 79
fax. 44 723 50 33