Elektroniczna Skrzynka Podawcza

0 NABÓR NA WOLNE STANOWISKA URZĘDNICZE
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja dla osób niesłyszących
0

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Zastępca Kierownika Referatu Finansowego

Wójt Gminy Tomaszów informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze Zastępca Kierownika Referatu Finansowego w Urzedzie Gminy Tomaszów Mazowiecki ul. Prezydenta I. Mościckiego 4, 97-200 Tomaszów Mazowiecki nie została wybrana osoba, ponieważ nie wpłynęła żadna oferta.

» Pliki powiązane:

Informacja o wynikach naboru

  dnia 4 2018 godz. 11:29

Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki - Zastępca Kierownika Referatu Finansowego

  Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki

Oferowane stanowisko:
  Zastępca Kierownika Referatu Finansowego

Wymiar czasu:
  pełny wymiar czasu pracy

  Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki lub pocztą na adres Urząd Gminy Tomaszów Mazowiecki, 97-200 Tomaszów Maz. ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4 w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze Zastępca Kierownika Referatu Finansowego”

Wymagania:

Wymagania niezbędne:
a)    obywatelstwo polskie,
b)    brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia   publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
c)    pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie w pełni z praw publicznych,
d)    stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku,
e)    nieposzlakowana opinia,
f)    wykształcenie wyższe magisterskie  z zakresu administracji lub ekonomii lub studia magisterskie o innym kierunku + studia podyplomowe z zakresu administracji lub ekonomii,
g)    doświadczenie zawodowe: minimum 2 - letni staż pracy na stanowisku kierowniczym w komórce finansowej w jednostce samorządu terytorialnego.

Wymagania dodatkowe:
a) wiedza z zakresu przepisów prawa objętych m.in. ustawami:
 - z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych,
- z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości,
- z dnia 17 grudnia 2004 r. o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych,
- z dnia 14 czerwca 1960 roku Kodeks postępowania administracyjnego,
- z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych,
- z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym.
b)  umiejętność obsługi komputera (środowisko Windows + pakiet biurowy Microsoft Office) oraz umiejętność szybkiej nauki programów wykorzystywanych do ewidencji księgowej i sprawozdawczości.

Zakres obowiązków:

a)    Wykonywanie określonych przepisami prawa obowiązków w zakresie rachunkowości.
b)    Czuwanie nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentacji finansowej.
c)    Wykonywanie prac związanych z opracowaniem, zmianami w ciągu roku budżetu gminy.
d)    Sporządzanie informacji z realizacji budżetu.
e)    Sporządzanie sprawozdawczości budżetowej.
f)    Przestrzeganie terminów przeprowadzania inwentaryzacji.
g)    Nadzór nad wykonywaniem obowiązków przez pracowników referatu finansowego.

Wymagane dokumenty:

a)    życiorys ( CV ),
b)    list motywacyjny,
c)    kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i uprawnienia,
d)    kopie świadectw pracy lub innych dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe,
e)    kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
f)    oświadczenie o braku prawomocnego skazania za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
g)    oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych,
h)    inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach,
i)    oświadczenie o treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji,  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm. )

Dodatkowe informacje:

Informacja o warunkach pracy na stanowisku:
a)    miejsce świadczenia pracy: Urząd Gminy Tomaszów Mazowiecki
b)    czas pracy: od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00,
c)    wymiar czasu pracy: pełny wymiar czasu pracy,
d)    praca biurowa, stanowisko pracy wyposażone w komputer oraz inne urządzenia biurowe,

Informacja o wskaźniku zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie Gminy w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych  w miesiącu poprzedzającym datę ogłoszenia naboru na wolne stanowisko urzędnicze:
-   w grudniu 2017 roku wskaźnik ten wynosi - więcej niż 6%.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki  lub pocztą  na adres Urząd Gminy  Tomaszów Mazowiecki, 97-200 Tomaszów Maz. ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4  w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze Zastępca Kierownika Referatu Finansowego” w terminie do dnia 12.02.2018 r. do godz. 15.00.

Aplikacje, które wpłyną do urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. Prowadzący nabór zastrzega sobie prawo zamknięcia procedury naboru bez wyłonienia kandydata.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej: www.bip.gminatomaszowmaz.pl oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki przy ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4.

Dokumenty aplikacyjne nieodebrane w terminie 1 miesiąca od dnia rozstrzygnięcia konkursu, zostaną komisyjnie zniszczone.

INFORMACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO OGŁOSZENIA O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE W URZĘDZIE GMINY TOMASZÓW MAZOWIECKI ul. Prezydenta I. Mościckiego 4  97-200 Tomaszów Mazowiecki - Zastępca Kierownika Referatu Finansowego

Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki informuje, że zgodnie z przepisem art. 6 ust. 4 pkt 1 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (tekst jednolity: z 2016 r. poz. 902 z późn. zm.):

„Pracownikiem samorządowym zatrudnionym na podstawie umowy o pracę na kierowniczym stanowisku urzędniczym może być osoba, która posiada co najmniej trzyletni staż pracy lub wykonywała przez co najmniej 3 lata działalność gospodarczą o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku”.

Pozostałe wymagania i informacje w ogłoszeniu z 30 stycznia 2018 r. pozostają bez zmian.

» Pliki powiązane:

Ogłoszenie o naborze
Kwestionariusz osobowy
Informacja uzupełniająca do ogłoszenia o naborze

  Sepkowski Przemysław [Kierownik Referatu Organizacyjno - Prawnego] dnia 30 2018

  dnia 30 2018 godz. 14:07

Gmina Tomaszów Mazowiecki
ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4
97-200 Tomaszów Mazowiecki
NIP: 773-22-82-071
tel. 44 724 55 73
44 724 64 09
44 724 67 55
44 725 25 79
fax. 44 723 50 33