Elektroniczna Skrzynka Podawcza

0 NABÓR NA WOLNE STANOWISKA URZĘDNICZE
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja dla osób niesłyszących
0

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: ds. księgowości podatków i opłat

Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne urzędnicze stanowisko w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki, ul. Prezydenta I. Mościckiego 4, 97-200 Tomaszów Mazowiecki do zatrudnienia na stanowisku urzędniczym ds. księgowości podatków i opłat wybrana została Pani Aleksandra Ogłuszka zamieszkała w Łazisku

Pani Aleksandra Ogłuszka spełniła wymagania formalne i uzyskała pozytywną ocenę Komisji Rekrutacyjnej. W ocenie komisji kandydatura Pani Aleksandry Ogłuszki spełnia oczekiwania jakie wymaga się na stanowisku pracy ds. księgowości podatków i opłat, zarówno pod względem wiedzy jak i doświadczenia.

» Pliki powiązane:

Informacja o wynikach naboru

  dnia 15 2018 godz. 11:44

Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki - ds. księgowości podatków i opłat

  Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki

Oferowane stanowisko:
  ds. księgowości podatków i opłat

Wymiar czasu:
  pełny wymiar czasu pracy

  Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki lub pocztą na adres Urząd Gminy Tomaszów Mazowiecki, 97-200 Tomaszów Maz. ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4 w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. księgowości podatków i opłat”

Wymagania:

Wymagania niezbędne:
a)    obywatelstwo polskie,
b)    brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia   publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
c)    pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie w pełni z praw publicznych,
d)    stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku,
e)    nieposzlakowana opinia,
f)    wykształcenie minimum średnie,
g)    doświadczenie zawodowe: minimum 2 letni staż pracy w jednostce samorządu terytorialnego.

Wymagania dodatkowe:
a) znajomość ustawy o samorządzie gminnym; ustawy o finansach publicznych; o rachunkowości; o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, o podatkach lokalnych;
b)  umiejętność obsługi komputera (środowisko Windows + pakiet biurowy Microsoft Office)

Zakres obowiązków:

a) prowadzenie księgowości: opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi, podatku od nieruchomości, podatku rolnego, podatku leśnego, podatku od środków transportowych;
b) prowadzenie postępowań egzekucyjnych w zakresie wskazanym w lit. a (tj. wystawianie upomnień i tytułów egzekucyjnych, naliczanie odsetek);
c) prowadzenie spraw związanych z zastosowaniem ulg w podatkach i opłatach lokalnych;
d) wydawanie zaświadczeń o niezaleganiu w podatkach i opłatach;
e) sporządzanie sprawozdań, analiz, informacji i zestawień niezbędnych do projektowania i realizacji budżetu gminy;
f) miesięczne uzgadnianie wpłat z pracownikiem księgowości syntetycznej.

Wymagane dokumenty:

a)    życiorys ( CV ),
b)    list motywacyjny,
c)    kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i uprawnienia,
d)    kopie świadectw pracy lub innych dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe,
e)    kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
f)    oświadczenie o braku prawomocnego skazania za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
g)    oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych,
h)    inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach,
i)    oświadczenie o treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji,  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm. )

Dodatkowe informacje:

Informacja o warunkach pracy na stanowisku:
a)    miejsce świadczenia pracy: Urząd Gminy Tomaszów Mazowiecki
b)    czas pracy: od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00,
c)    wymiar czasu pracy: pełny wymiar czasu pracy,
d)    praca biurowa, stanowisko pracy wyposażone w komputer oraz inne urządzenia biurowe,

Informacja o wskaźniku zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie Gminy w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych  w miesiącu poprzedzającym datę ogłoszenia naboru na wolne stanowisko urzędnicze:
-   w grudniu 2017 roku wskaźnik ten wynosi - więcej niż 6%.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki  lub pocztą  na adres Urząd Gminy  Tomaszów Mazowiecki, 97-200 Tomaszów Maz. ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4  w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. księgowości podatków i opłat”  w terminie do dnia 29.01.2018 r. do godz. 15.00.

Aplikacje, które wpłyną do urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. Prowadzący nabór zastrzega sobie prawo zamknięcia procedury naboru bez wyłonienia kandydata.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej: www.bip.gminatomaszowmaz.pl oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki przy ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4.

» Pliki powiązane:

Ogłoszenie o naborze
Kwestionariusz osobowy

  Maciążek Aneta [Skarbnik] dnia 18 2018

  dnia 18 2018 godz. 15:24

Gmina Tomaszów Mazowiecki
ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4
97-200 Tomaszów Mazowiecki
NIP: 773-22-82-071
tel. 44 724 55 73
44 724 64 09
44 724 67 55
44 725 25 79
fax. 44 723 50 33